senido
           
  Mikrosłuchawka

MIKROSŁUCHAWKA SENSA

     
Mikro-słuchawka SENSA jest najmniejszym na świecie kompletnie bezprzewodowym profesjonalnym odbiornikiem indukcyjnym będącym częścią ukrytego zestawu do kamuflowanych połączeń. W skład zestawu wchodzi pętla indukcyjna, która w zależności od rodzaju umożliwia komunikację przez telefon komórkowy (pętla standardowa oraz bluetooth), radiotelefon, odtwarzacz mp3 itp. Słuchawka podczas użytkowania znajduje się głęboko wewnątrz kanału słuchowego zaś pętla indukcyjna spoczywa pod ubraniem sprawiając że wykrycie urządzenia jest praktycznie niemożliwe.
więcej >>
     
     
  Pętla dedykowana + mikrosłuchawka

PĘTLA INDUKCYJNA DEDYKOWANA
+ MIKROSŁUCHAWKA SENSA

     
Standardowa pętla indukcyjna służy do przewodowego połączenia z telefonem za pomocą wyjścia na zestaw słuchawkowy. Przed zakupem należy określić model telefonu z jakim urządzenie będzie współpracowało. Pętla wyposażona jest w czuły mikrofon na kablu do wygodnego ulokowania. Posiada przycisk odbierania i kończenia połączenia. Regulacja głośności dźwięku odbywa się z poziomu telefonu komórkowego. Urządzenie zasilane jest wyłącznie z telefonu.

Zobacz listę kompatybilnych modeli

 
więcej >>
     
       
  Pętla bluetooth + mikrosłuchawka

PĘTLA INDUKCYJNA BLUETOOTH
+ MIKROSŁUCHAWKA SENSA

     
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym urządzenie to stawia łączność kamuflowaną na nieosiągalnym wcześniej poziomie. Dźwięk za sprawą wykorzystanych wzmacniaczy i filtrów jest jeszcze bardziej głośny i wyrazisty. Pętla wyposażona jest w czuły mikrofon umieszczony na kablu dla zależnego od potrzeb ulokowania (rękaw, klapa marynarki itp.). Posiada przyciski odbierania kończenia, połączenia, wybierania głosowego, regulacji głośności. Technologia bluetooth umożliwia współpracę pętli z każdym telefonem wyposażonym w tą funkcję.
więcej >>
     
       
  Pętla walkie talkie + mikrosłuchawka

PĘTLA INDUKCYJNA DO WALKIE TALKIE
+ MIKROSŁUCHAWKA SENSA

     
Pętla indukcyjna służy do przewodowego połączenia z radiotelefonem za pomocą wyjścia na zestaw słuchawkowy. Przed zakupem należy określić model radiotelefonu z jakim urządzenie będzie współpracowało. Pętla wyposażona jest w czuły mikrofon na kablu do wygodnego ulokowania. Posiada moduł PTT(push to talk) . Regulacja głośności dźwięku odbywa się z poziomu radiotelefonu. Urządzenie zasilane jest wyłącznie z radiotelefonu.
więcej >>
       
  o firmie| sklep mikrosluchawka.pl | oferta standard | galeria | kontakt  
 
validacje_html walidacje_css projektowanie stron internetowych
 
 
cs :. eng :. de
schody drewnianeczęści fiat| taśmy led : blachy